Marinič: Sme hrdí na to, čo sme dokázali

Hegemónia Decathlonu v Business League oficiálne skončila. Na pomyselnom futbalovom tróne ho vystriedali hráči Partners Group SK, ktorí si vo finále poradili s tímom Niké. Historickú sezónu zhodnotili v rozhovore kapitán a manažér úspešného tímu.

Majstrom Business League je Partners Group SK

Najväčšia firemná liga v malom futbale na Slovensku pozná svojho šampióna zo sezóny Jeseň 2021. V pondelok 22.11. sa uskutočnili záverečné zápasy sezóny. V zápase o 3. miesto sa stretli tímy CLARIOS a Swiss RE. Následne sa uskutočnilo finále medzi Partners Group SK a Niké.

Vo finále sa predstavia tímy Partners Group SK a Niké

Poznáme dvojičky záverečných zápasov Business League v sezóne Jeseň 2021. V zápase o tretie miesto sa stretnú tímy CLARIOS a Swiss RE a vo finále zabojujú o zlato tímy Partners Group SK a Niké. Zápasy sú na pláne v pondelok 22.11.2021.

Poznáme štvoricu, ktorá si to rozdá o titul

Tento týždeň sa dohrali posledné zápasy základnej časti Business League. Tie nám rozhodli o štvorici tímov, ktorá si to rozdá o titul a taktiež poznáme trojicu tímov, ktorá zabojuje o umiestnenie. O titul sa pobijú tímy Partners Group SK, Niké, CLARIOS a Swiss RE. O umiestnenie zabojujú pwc Slovensko, ESET a Green Tech.

Tímy Partners Group SK a Niké po 4 zápasoch stopercentné

Máme za sebou odohranú väčšiu polovicu zápasov základnej časti Business League v sezóne Jeseň 2021. Všetky tímy odohrali zhodne po 4 zápasy a po nich sú na čele Partners Group SK a Niké. O postup do prvej štvorky sa pobijú ešte CLARIOS, Swiss RE a pwc Slovensko.

Tabuľka

Bratislava (BRA) Business League
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) Business League
1. PAR Martin Gulyáš 5 Gólov
2. PAR Ján Vislocký 5 Gólov
3. PAR Szilárd Halák 4 Gólov
4. CLA Peter Grach 4 Gólov
5. PAR Marko Pavlík 3 Gólov
6. NIK Martin Vodila 3 Gólov
7. PAR Michal Purdek 2 Gólov