Business League od dnes prerušená

Aktuálna sezóna Business League Jeseň/2020 je v dôsledku opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR od dnešného dňa (pondelok 12.10.2020) prerušená. Termín reštartu sezóny je nateraz neznámy.

Dôležité info pre manažérov pred štartom novej sezóny!

Keďže štart novej sezóny Jeseň/2020 je v Business League naplánovaný už na budúci týždeň, tak by sme radi najmä všetkým manažérom, ale taktiež aj hráčom posunuli dôležité informácie, ktoré sú pred začiatkom tejto sezóny veľmi dôležité!

Registrácie do novej sezóny Business League sú spustené!

Nová sezóna firemnej súťaže v malom futbale s názvom Business League sa teší v Bratislave stále väčšej popularite a nová sezóna odštartuje už 21.9.2020. Registrácie tímov do novej sezóny Jeseň/2020 sú od dnes spustené.

DECATHLON s piatym majstrovským titulom

Majstrom Business League v sezóne Jar 2020 sa stal Decathlon, ktorý zaknihoval už celkovo piate víťazstvo v súťaži. Na druhé miesto tak odsunul Partners Group SK, tretie miesto obsadili futbalisti tímu ESET.

Základná časť finišuje

Business League tento týždeň uzavrie poslednými zápasmi základnú časť a odhalí zoznamy tímov postupujúcich do play-off a do skupiny o celkové umiestnenie. Viaceré tímy čaká na záver „anglický“ týždeň.

Nováčik Niké v boji o čelo ťabuľky

V Business League má po mesiaci od spustenia za sebou päť nekompletne odohraných kôl. Do čela tabuľky sa zásluhou lepšieho skóre dostali hráči Partners Group SK.

Tabuľka

Bratislava (BRA) Business League
# Tím Z Skóre Body
1. NIK Niké 2 12:1 6
2. SWI Swiss RE 1 6:4 3
3. VOL Volkswagen Hu 1 2:2 1
4. GRE Green Tech 2 3:11 1
5. CLA CLARIOS 1 4:6 0
6. PAR Partners G SK 1 0:3 0

štatistiky

Bratislava (BRA) Business League
1. NIK Martin Vodila 5 Gólov
2. SWI Juraj Perina 4 Gólov
3. NIK Andrej Fuksa 3 Gólov
4. NIK Martin Bučák 3 Gólov
5. CLA Christos Tsoukas 2 Gólov
6. SWI Giorgio Guastella 1 Gólov
7. VOL Róbert Honza 1 Gólov