|
Juraj Šupák

Registrácie do novej sezóny Business League sú spustené!

Business League

Nová sezóna firemnej súťaže v malom futbale s názvom Business League sa teší v Bratislave stále väčšej popularite a nová sezóna odštartuje už 21.9.2020. Registrácie tímov do novej sezóny Jeseň/2020 sú od dnes spustené.

Asi všetci sa vždy tešíme, keď nastane tá dlhoočakávaná udalosť vo firme – teambuilding! S kolegami trávime v práci denne hodiny, no okrem obeda veľakrát nie je priestor sa pozhovárať či zblížiť sa aj inak. Veď to poznáte, po práci každý rýchlo beží domov, pretože ho čaká rodina, má iné povinnosti, koníčky, alebo je skrátka unavený a chce si oddýchnuť. Práve hrať Business League znamená stretnúť sa s kolegami raz týždenne po práci, spoločne sa zabaviť a vypnúť od pracovných povinností.

Naše najlepšie tímy sa zúčastnia EURO Business Cup-u 2020, kde sa v tureckej Antályi stretnú najlepšie firemné tímy z celej Eúropy. Našu Business League budú na tohtoročnej edícií tohto európskeho firemného šampionátu počas mája v Turecku zastupovať tímy Decathlon, Partners Group SK a Swiss Re. Pre všetky tímy je tu tak motivácia stať sa nie len majstrom Business League v Bratislave, ale zabojovať aj o európske prvenstvo!

Viac informácií k dôležitým termínom, poplatkom, informáciach o registrácií a sezóne nájteš TU!


Ako to vyzerá na EMF EURO Business Cup-e v tureckej Antalyi:


submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) Business League
# Tím Z Skóre Body
1. PAR Partners G SK 2 18:3 6
2. NIK Niké 1 5:2 3
3. SWI Swiss RE 1 2:1 3
4. ESE ESET 1 1:2 0
5. PWC pwc 1 0:2 0
6. CLA CLARIOS 1 2:5 0
7. GRE Green Tech 1 3:16 0

štatistiky

Bratislava (BRA) Business League
1. PAR Ján Vislocký 8 Gólov
2. PAR Szilárd Halák 4 Gólov
3. GRE Oleksandr Boiko 2 Gólov
4. CLA Vladimír Girman 2 Gólov
5. NIK Martin Vodila 2 Gólov
6. NIK Martin Simandl 1 Gólov
7. PAR Martin Hutman 1 Gólov