|
Juraj Šupák

Tímy Partners Group SK a Niké po 4 zápasoch stopercentné

Business League

Máme za sebou odohranú väčšiu polovicu zápasov základnej časti Business League v sezóne Jeseň 2021. Všetky tímy odohrali zhodne po 4 zápasy a po nich sú na čele Partners Group SK a Niké. O postup do prvej štvorky sa pobijú ešte CLARIOS, Swiss RE a pwc Slovensko.

V prvom zápase tretieho kola sa stretli tímy Green Tech a Niké. Zápas priniesol jednoznačnú výhru tímu Niké po výsledku 12:1. V zápase sa strelecky darilo Petrovi Morskému, ktorý zaknihoval 4 góly a Martinovi Bučákovi, ktorý vstrelil 3 góly. Za tím Green Tech v závere iba upravoval výsledok Yuriy Vano.

Zápas Partners Group SK proti tímu ESET bol kontumovaný v prospech tímu Partners Group SK v pomere 6:0.

Veľmi napínavý priebeh priniesol zápas pwc Slovensko proti tímu Swiss RE. Oba tímy sa na začiatku zápasu iba oťukávali a zhodne strelili v závere prvého polčasu po 1 góle. Do druhého polčasu sa tak išlo s priebežným výsledkom 1:1. V druhom polčase išli po góle Borisa Halabuka do vedenia Swiss Re, avšak onedlho zrovnával Andrej Pobijak na 2:2. V samotnom závere zápasu o najtesnejšej výhre 3:2 rozhodol Matúš Opálek.

4. kolo

Prvý zápas 4. kola priniesol súboj tímov Green Tech a pwc Slovensko. Zápas držali pevne vo svojich opratoch hráči tímu pwc Slovensko, keď dokráčali k pohodlnej výhre 12:2. Zaujímavosťou je, že sa do streleckej štatistiky v ich tíme zapísalo hneď 6 strelcov. Hetrikom sa zaskvel Andrej Pobijak.

Jednoznačnú výhru priniesol taktiež druhý zápas kola medzi tímami CLARIOS a Partners Group SK. Ten skončil 9:1 (polčas 2:0) v prospech tímu Partners Group SK. Tri góly v zápase zaknihoval Ján Vislocký.

Najvyrovnanejší zápas kola predviedli hráči tímov ESET a Niké. Hráči Niké predviedli skvelý obrat, napriek tomu, že v 30. minúte prehrávali už 3:1 a v 47. minúte 4:3. V posledných dvoch minútach zápasu strelili góly brankár Martin Totka a Martin Vodila a rozhodli tak o výhre svojho tímu 5:4.

5. kolo

Piate kolo odštartovali zápasom tímy CLARIOS a Green Tech. Green Tech predviedli svoj najlepší výkon v aktuálnej sezóne, avšak nestačilo to na výhru. Polčasové vedenie 1:0 dokázal tím CLARIOS udržať a dokonca navýšiť. Výsledková tabuľa zápasu tak ukazovala skóre 3:0. V závere zápasu videli po drobnej strkanici žlté karty Peter Grach a Roman Lykhoshest.

Druhý zápas priniesol súboj tímov Niké a Swiss RE. Niké v prvom polčase jednoznačne dominovali a dokázali streliť súperovi 4 góly a žiaden neinkasovať. V druhom polčase sme videli po 1 góle na oboch stranách a zápas tak skončil zaslúženou výhrou Niké 5:1.

Posledný zápas kola pwc Slovensko a ESET bol kontumovaný v prospech tímu pwc Slovensko v pomere 6:0.