|
Juraj Šupák

Vo finále sa predstavia tímy Partners Group SK a Niké

Business League

Poznáme dvojičky záverečných zápasov Business League v sezóne Jeseň 2021. V zápase o tretie miesto sa stretnú tímy CLARIOS a Swiss RE a vo finále zabojujú o zlato tímy Partners Group SK a Niké. Zápasy sú na pláne v pondelok 22.11.2021.

Semifinále Swiss RE vs. Partners Group SK

V úvodnom semifinále sa stretli tímy Swiss RE a Partners Group SK. Hneď začiatok zápasu napovedal, že si favorit bude chcieť postrážiť postup do finále a po prvom polčase viedli Partners pohodlne 3:0. V druhom polčase dokázali pridať ešte 6 gólov a za tím Swiss RE korigoval Ján Poláček. Na záver stretnutia tak svietilo skóre 9:1 v prospech Partners Group SK. Hetrikom si na svoj účet pripísal Marko Pavlík.

V odvete sme boli svedkami rovnakého polčasového skóre 3:0 a druhý polčas priniesol obrovské množstvo gólov. Partners dokázali streliť ešte 11 a Swiss RE 2. Zápas tak skončil vysokým víťazstvom Partners Group SK v pomere 14:2. Hetrik si pripísali hneď traja hráči a to Szilárd Halák, Martin Gulyáš a Ján Vislocký. S dvoma gólmi im sekundovali Marek Tesárik a Michal Smekal.

Do finále tak z tejto dvojičky postupuje jednoznačne tím Partners Group SK.

Semifinále CLARIOS vs. Niké

V prvom zápase sa stretli tímy z druhého a tretieho miesta základnej časti. To nasvedčovalo tomu, že by mohli byť zápasy vyrovnané. Niké však prvý zápas ovládlo jednoznačne 6:0 a vytvorili si tak skvelú pozíciu do odvety. 2 góly v zápase strelil Fedor Stadtrucker.

Do odvety tak mohli hráči Niké nastúpiť s pocitom, že im stačí neprehrať o viac než 7 gólov. CLARIOS dokázali v druhom zápase zapnúť na vyššie obrátky a zvíťazili po napínavom priebehu 4:3. V celkovom skóre im však táto výhra nestačila a do finále postupuje tím Niké. V zápase sme mohli vidieť viacero výstavných gólov, či už akcia Niké na jeden dotyk pri úvodnom góle Martina Vodilu, gól Petra Gracha z vlastnej polovice, alebo rabona Martina Vodilu.

Program záverečných zápasov

22.11. o 20:00 CLARIOS vs. Swiss RE - o 3. miesto

22.11. o 21:00 Partners Group SK vs. Niké - finále

Záverečné zápasy tejto sezóny budete môcť sledovať v priamom prenose. Odkazy nájdete v detailoch zápasu v časti STREAM.