|
Juraj Šupák

Majstrom Business League je Partners Group SK

Business League

Najväčšia firemná liga v malom futbale na Slovensku pozná svojho šampióna zo sezóny Jeseň 2021. V pondelok 22.11. sa uskutočnili záverečné zápasy sezóny. V zápase o 3. miesto sa stretli tímy CLARIOS a Swiss RE. Následne sa uskutočnilo finále medzi Partners Group SK a Niké.

Zápas o 3. miesto: Clarios vs. Swiss RE


V zápase o 3. miesto sme boli svedkami vyrovnaného súboja. V úvode zápasu išli do vedenia hráči Swiss RE, avšak do polčasu dokázali otočiť CLARIOS na 2:1. Vyrovnaný priebeh pokračoval aj v druhom polčase a zápas skončil po základnom hracom čase remízou 3:3. Následne zápas pokračoval penaltovým rozstrelom, v ktorom bol šťastnejší tím CLARIOS a teší sa zo zisku bronzových medailí.

Finále: Partners Group SK vs. Niké 


Vo finále sa stretli tímy, ktoré obsadili prvé a druhé miesto taktiež v základnej časti. Zápas teda sľuboval vyrovnaný priebeh, čo sa v jeho priebehu aj naplnilo. Hráči Partners Group SK dokázali otvoriť skóre v závere prvého polčasu a stav 0:1. Martin Krnáč dokázal udržať čisté konto a ani hráči Partners už nedokázali v druhom polčase pridať druhý gól a tak zápas skončil 1:0 pre Partners Group SK. Stali sa tak jesennými šampiónmi Business League. Po dlhoročnej nadvláde tímu Decathlon tak poznáme nového víťaza.

 

1.     Miesto - Partners Group SK


2.     Miesto  - Niké je tipovanie


3.     Miesto - Clarios


Najlepší brankár - Martin Krnáč (Partners Group SK)Najlepší strelec - Ján Vislocký (Partners Group SK)


Kompletné fotogalérie zo zápasov a zápasový záznam nájdete v detaile zápasov.

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) Business League
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) Business League
1. PAR Martin Gulyáš 5 Gólov
2. PAR Ján Vislocký 5 Gólov
3. PAR Szilárd Halák 4 Gólov
4. CLA Peter Grach 4 Gólov
5. PAR Marko Pavlík 3 Gólov
6. NIK Martin Vodila 3 Gólov
7. PAR Michal Purdek 2 Gólov