|
Juraj Šupák

Registrácie do novej sezóny Business League sú spustené!

Business League

Firemná súťaž v malom futbale s názvom Business League sa teší v Bratislave stále väčšej popularite a nová sezóna odštartuje už 21.3.2022. Registrácie tímov do novej sezóny Jar/2022 sú od dnes spustené.

Asi všetci sa vždy tešíme, keď nastane tá dlhoočakávaná udalosť vo firme – teambuilding! S kolegami trávime v práci denne hodiny, no okrem obeda veľakrát nie je priestor sa pozhovárať či zblížiť sa aj inak. Veď to poznáte, po práci každý rýchlo beží domov, pretože ho čaká rodina, má iné povinnosti, koníčky, alebo je skrátka unavený a chce si oddýchnuť. Práve hrať Business League znamená stretnúť sa s kolegami raz týždenne po práci, spoločne sa zabaviť a vypnúť od pracovných povinností. Pre víťazný tím je pripravená pozvánka na medzinárodný turnaj EURO Business Cup.

Začiatok

Štart nového ročníka je naplánovaný na 21.marca. Hracími dňami Business League budú primárne pondelok, utorok, streda a štvrtok. Formát súťaže bude vopred upresnený na základe počtu prihlásených tímov.

Po odohraní základnej časti bude nasledovať playoff, ktorého štruktúra bude vopred upresnená vzhľadom na konkrétny formát súťaže.

Základné informácie:

  • Plánované hracie dni sú pondelok, utorok, streda a štvrtok
  • Plánovaný štart sezóny je v týždni od pondelka 21. marca
  • Ihrisko, kde sa budú zápasy odohrávať je ihrisko s UT v areáli Pasienky
  • Deadline registrácie tímov je 1.3.2021.
  • Cena štartovného je 500 EUR. Štartovné je potrebné zaplatiť na účet SK71 1100 0000 0029 4808 2978  najneskôr do 1.3.2022.
  • Manažéri tímov, ktoré hrali Business league v posledných sezónach sa môžu registrovať prostredníctvom svojho prístupu klubového manažéra v ISMF.
  • Manažéri nových tímov, ktoré chcú hrať Business league sa registrujte prostredníctvom TOHTO LINKU .
  • V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na office@businessleague.sk ; alebo telefonicky na 0950 200 527.

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. liga
1. PWC Matej Hrmo 3 Gólov
2. PWC Matus Majstrak 2 Gólov
3. PAR Ján Vislocký 2 Gólov
4. NIK Martin Bučák 2 Gólov
5. PWC René Bilič 2 Gólov
6. NIK Martin Simandl 1 Gólov
7. PWC Martin Valastin 1 Gólov