|
Stanislav Chudík

6 dôvodov, prečo hrať Business League

Business League

Nová sezóna Business League sa nezadržateľne blíži. Do konca registrácií ostáva pár dní. Ak stále váhate, či prihlásiť svoju firmu do súťaže, prinášame dôvody, ktoré by vás mali presvedčiť. Sezóna štartuje už 3.júna.

1. Pravidelný teambuilding


S kolegami trávime veľa hodín, no počas práce nie je veľa času na to, aby sme sa pozhovárali alebo inak zblížili. Po robote každý beží domov za rodinou, máme iné povinnosti, alebo si potrebujeme po náročnom dni oddýchnuť. Čo tak sa raz týždenne stretnúť s kolegami po práci, spoločne sa zabaviť a vypnúť od pracovných povinností? Business League je ideálnym riešením.

2. Vyberiete si svoj hrací deň a preferovaný čas

Všetci vieme, aké je náročné skĺbiť prácu, ďalšie povinnosti a nájsť si na niečo čas. Preto vám prinášame možnosť,  vybrať si hrací deň, ktorý vám najviac vyhovuje, aby ste utužili pracovný kolektív.


3. Reklama pre firmu

Názov a logo vašej firmy sa okrem dresov samozrejme bude objavovať nie len na našom webe a Facebooku, ale prirodzene aj na fotkách, videách a v článkoch, ktoré uverejnia médiá a spravodajské portály o športe. Ak sa vám podarí prebojovať sa až na firemné majstrovstvá sveta, o vašej firme sa dozvedia ľudia aj v zahraničí.


4. Aktuálne štatistiky, highlighty a rozhovory

Všetky štatistiky, minúty gólov a tabuľky nájdete na jednom miesto, na oficiálnom webe súťaže businessleague.sk. Po zápase urobíme rozhovor so zástupcom každého tímu, kde ho vyspovedáme a spýtame sa zaujímavé otázky. Všetky najzaujímavejšie momenty z každého zápasu nájdeš v zostrihoch, ktoré nájdeš tiež na stránke súťaže.


Pre najlepší tím čaká na konci sezóny miestenka na EURO Business Cup, ktorý sa tak ako tento rok, bude konať v tureckej Antalyi. Okrem špičkového turnaja na naozaj vysokej úrovni si budete môcť vychutnať 5* hotel s ultra all inclusive a všetkým, čo k tomu patrí.

6. Jedinečná firemná liga na Slovensku

Business Legue je jedinou ligou na Slovensku, v ktorej proti sebe súťažia firmy a bojujú o to, ktorá firma bude v malom futbale najlepšia na Slovensku. Business Legue sa v poslednom ročníku zúčastnilo 12 firemných tímov.

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) Business League
# Tím Z Skóre Body
1. NIK Niké 2 12:1 6
2. SWI Swiss RE 1 6:4 3
3. VOL Volkswagen Hu 1 2:2 1
4. GRE Green Tech 2 3:11 1
5. CLA CLARIOS 1 4:6 0
6. PAR Partners G SK 1 0:3 0

štatistiky

Bratislava (BRA) Business League
1. NIK Martin Vodila 5 Gólov
2. SWI Juraj Perina 4 Gólov
3. NIK Andrej Fuksa 3 Gólov
4. NIK Martin Bučák 3 Gólov
5. CLA Christos Tsoukas 2 Gólov
6. SWI Giorgio Guastella 1 Gólov
7. VOL Róbert Honza 1 Gólov